UNI Győr MÉLY-ÚT–Ludovika-FCSM Csata 90–87 (22–21, 20–23, 20–18, 18–18, 10–7)

Győr, felkészülési mérkőzés, zárt kapuk mögött. V.: Győrfy, Kéri, Németh P.

UNI Győr: Kiesel 17, Dubei 12/6, Dombai 14/3, Török Á. 17/9, Lass 16/3. Cs.: Révész 3/3, Weninger 9/3, Mansaré 2, Kéita. Edző: Iványi Dalma.

Csata: Horváth B. 11/9, Mányoky 4, Angyal N., Böröndy 13/9, Hayes 20/6. Cs.: Angyal B. 5/3, Lelik 10/6, Rakita, Hegedűs 14/3, Toman 10/6. Edző: Tursics Krisztián.

Jól kezdtünk a Csata ellen, az első negyed első felében kétszer annyi pontot szereztünk, mint az ellenfél (14–7). A szakasz végére feljött a Csata, mely a folytatásban a vezetést is átvette (32–33), a nagyszünetben is a vendégeknél volt az előny. Szünet után többször is vezettünk öt ponttal (57–52, 72–67), de a Csata mindig kiegyenlített.

A negyedik negyed végén is döntetlen volt az állás. A hosszabbításból aztán mi jöttünk ki jobban, így megvan az első győzelmünk a felkészülés során.