Az első negyed kiegyenlített játékot hozott, egyik csapat sem tudott nagyobb előnyt szerezni, vezetni is felváltva vezettek a csapatok. A második negyedben 29–29-ig továbbra is fej fej mellett haladt a két gárda, ekkor egy 15–0-ás rohammal sikerült ellépnünk, és így egy kicsi lélegzetvételhez jutottunk. Még a félidőben is 11 pont volt a javunkra (37–48). A fordulás után sokáig őriztük az előnyünket (27. perc: 47–60), de aztán valami megtört, a zárófelvonásra mindössze négypontos vezetésünkkel fordultunk (59–63). Az utolsó tíz percben hamar kiegyenlített a Vasas (63–63), s innentől egy új meccs kezdődött. Sajnos elkezdtünk idegeskedni, és ezt a hazaiak kihasználták. Nekik nem volt veszítenivalójuk, ennek eredményeként átvették az irányítást. A hajrának 75–70-es hazai előnnyel vágtunk neki, és noha az utolsó három percben kosarat már nem kaptunk, de csak négy pontot szereztünk. A végén Ygueravde kezében volt a győzelem, de a közelije kimaradt, így újabb kínos vereséget szenvedtünk. Az egyre mélyülő gödörből nem tudtunk kimászni…

Milos Pavlovic: – A Vasas a kritikus pillanatokban jobban koncentrált, mi megint nem tudtuk azt megvalósítani, amit gyakoroltunk az edzésen. Megérdemelt a hazaiak győzelme, meglátjuk, mi lesz a folytatásban.