BEAC–UNI Győr MÉLY-ÚT 60–77 (15–14, 19–26, 14–19, 12–18)

Budapest, felkészülési mérkőzés.

UNI Győr: Kiesel 14, Dubei 22/12, Dombai 13/6, Lass 2, Barnai 10. Cs.: Réész 6, Baffy, Mansaré 2, Milkovics, Weninger 6, Kéita 2. Edző: Iványi Dalma.

Hullámzó játékot hozott az első félidő, hol mi, hol a hazaiak vezettek (5–8, 15–14, 24–26). A nagyszünetig nekünk sikerült növelni az előnyünket. A fordulást követően tízpontnál is több pont volt a különbség a javunkra (40–52), mely majdnem húsz pontra nőtt (55–73). A hajrában már nem változott jelentősen a játék képe, csapatunk biztosan nyerte meg utolsó felkészülési mérkőzését.

Iványi Dalma: – Török Ági kisebb sérülést szenvedett a Sopron ellen ezért nem játszott. Orvosi döntés volt a pihentetése. Ami a meccset illeti, látszott, hogy nekünk az ellenféltől függetlenül agresszíven, keményen kell védekezni, ez a második félidőben össze is jött, az elsőben még elég puhák voltunk, nem is volt ritmusa a játékunknak. Összességében azért bizosan győztünk, ami azért fontos, mert egy ilyen győzelem magabiztosságot ad. A felkészülésünkkel elégedett vagyok, jó munkát végeztk a lányok, minden meccs jól szolgálta a szezonra hangolódást, hiszen különböző stílusú együttesek ellen játszottunk.