Klubunk mindig élen jár a társadalmi felelősségvállalásban is. Múlt héten négyen is nyújtották karjukat a véradó központban, hogy kiderüljön, van-e annyi ellenanyag a szervezetükben, hogy vérplazmájukkal segíthessék a koronavírus-járvány elleni küzdelmet. Ma kikerült az egyetemi csarnok falára egy felhívás, melyben köszönetét fejezi ki egyesületünk az egészségügyi dolgozóknak.

Sajnos éppen az aktuális helyzet nem teszi lehetővé, hogy a mérkőzéseink pontos kezdési időpontjait kiírjuk, hiszen ha valami biztos most az életünkben, az a változás. Hetekre előre nem lehet tervezni. Viszont megszokott, hogy a bejárat melletti falrészen nagy molinó hirdeti, hogy a csapat mely napokon, hány órai kezdettel lép pályára. Hogy az információról ne maradjon le senki, a meccsek helyére egy hatalmas QR-kód került, azt leolvasva a legfrissebb, legaktuálisabb meccsinfókat találják meg szurkolóink.