Kayseri–Prometej 106–82 (25–17, 27–23, 25–19, 29–23)

Győr, Európa-kupa, A csoport, 3. forduló, zárt kapuk mögött. V.: Vavrová (cseh), Urbanovic (litván), Rath (osztrák).

Kayseri: Gülcan 5/3, HARRIGAN 15, HARRIS 35/12, Günay 10/6, BROWN 24. Cs.: MILJKOVICS 13, Tonguc, Ugur, Ural Topuz 4, Kalbisagde. Edző: Ayan Avci.

Prometej: Dubrovina 9/6, Horobets 11/9, James 12, MOSBY 18, LJUBINETS 12. Cs.: Musijenko 9/9, Mollova 8/3, Datsko 3/3, Dubrovska. Edző: Viktorija Bolsakova.

A meccs elején az ukránok vezettek (3–8), de aztán átvette a vezetést a török Kayseri (12–10), mely a negyed végére el is lépett ellenfelétől. A második tíz percben tovább nőtt a különbség (36–21). A Prometej egy kicsit tudott faragni a hátrányból a szünetig, de a török biztos vezetése nem forgott veszélyben (52–40).

Ez érvényes volt a második félidőre. A törökök kézben tartották a mérkőzést, az ukrán együttes 12–13 pontnál közelebb egyszer sem tudott kerülni, a zárófelvonás előtt pedig 77–59-re vezetett a Kayseri. Az utolsó tíz percre csak egy kérdés maradt: mennyivel nyer a Kayseri. Az előnyt még tudta növelni a végén, így magabiztos török sikerrel zárult a találkozó, melynek a továbbjutás szempontjából nem volt jelentősége.