Ez alapján a negyeddöntők egy hét múlva kezdődnek. Csapatunk március 18-án 17 órakor Sopronban lép pályára. A címvédő március 21-én, szombaton 18 órakor látogat a győri egyetemi csarnokba, míg az esetleges harmadik mérkőzést március 24-én, kedden 18 órakor játsszák, megint Sopronban.

A további menetrend is megvan. Az elődöntők és az 5–8. helyért vívott párharcok (az egyik fél két győzelméig tart) időpontjai: március 27., március 30. és április 2.

A döntő (az egyik fél 3 győzelméig tart) időpontjai: április 5., 20.00; április 8., 20.00; április 11., 18.00; április 13., 16.00; április 15., 18.00. Valamennyi mérkőzést élőben közvetíti az M4 Sport.

A bronzmérkőzés, az 5. és 7. helyért vívott mérkőzések (az egyik fél 2 győzelméig tart) időpontjai: április 5., április 8. és április 11. szombat.

Klubunk felhívja szurkolóink figyelmét, hogy tartja magát a kormány ma bejelentett intézkedéseihez, így a hazai mérkőzéseket zárt kapuk mögött rendezzük meg. Amint változik a helyzet, azonnal tájékoztatjuk közönségünket.