Noha egy forduló még hátra van az egyetemi bajnokság alapszakaszából, hétfő esti győzelmével bebiztosította első helyét a Nyugati csoportban csapatunk, az UNI Győr-SZESE. Dr. Barthalos István értékelte az eddigieket.
"Bízom abban, hogy az elmúlt időszakban játszott jó pár Sopron elleni találkozón elkövetett hibákból tudunk tanulni, és egy nagyon nehéz pályáról győzelemmel tudunk távozni. "